KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11027226
nr 1102 7226
Luis Filcer
(f. 1927), Mexico
Blandteknik, Luis Filcer (f. 1927), Figur, signerad. 34x27
Luis Filcer, mexikansk bildkonstnär född 1927.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 april 2017
kl 19:31:57
16/4 17:01:08